O NÁS

Zabezpečenie objektov

Kamtop Vám ponúka komplexné zabezpečenie vášho objektu, či už sa jedná o firmu,rodinný dom, chatu... na profesionálnej úrovni. Dodávame len kvalitné certifikované alarmy od firmy Jablotron. Taktiež ochránime Váš majetok kvalitným kamerovým systémom s možnoťou sledovania Online cez PC, TV, Tablet, Mobil kdekoľvek sa nachádzate. Samozrejmosťou je v prípade požiadavky zákazníka záloha pri výpadku prúdu. Do nášho portfólia spadajú aj videovrátniky.

Tepelné čerpadlá

Naša firma sa špecializuje na dovoz kvalitných tepelných čerpadiel od spoločnosti NEW ENERGY, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov. Jedná sa o kvalitné tepelné čerpadlá predávané po celom svete. Na čerpadlá zakúpené u nás poskytujeme zákonom stanovenú záruku 2 roky. Taktiež po záruke zabezpečujeme náhradné diely a servis čerpadiel. Poradenstvo v oblasti inštalácie tepelných čerpadiel.

Fotovoltaické systémy

Taktiež navrhujeme fotovoltaické systémy(elektrárne) na miestach,kde nie je možnosť klasickej prípojky na elektrickú energiu. Tieto systémy majú využitie napríklad na chatách, zahradách, prípadne plavidlách. Pomocou takejto elektrárne vieme zabezpečiť plnohodnotný komfort, či už sa jedná o osvetlenie, zavlažovanie, domácu vodáreň.....

Uvedený systém Vám radi naceníme a v prípade záujmu zrealizujeme.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!